Hevesi Lajos
Budapest és környéke. A fővárosi hatóság megbizásából irta ---.
Bp. Ráth Mór89. árverés / 30.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 24 000 FtAzonosító
72877
XIII+268+(2)+12p.+1 kihajt. térk.
Enyhén kopott, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Könyvtári duplum.