Heymann, Robert
Die hörige Frau
Leipzig Lykeion122. árverés / 109.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
81418
XI+330+(1)p.+12 színes t. (Sittengeschichte der Erotomanie. II.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.