Hilferding, A.
A szerbek és bolgárok története. Ford.: Kiss Simon.
1890 Nagy-Becskereken Pleitz F66. árverés / 198.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 600 FtAzonosító
63750
VIII+276p. (Történeti- nép- és földrajzi könyvtár. XXV. kötet.)
Kopottas, aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. Festett lapszélekkel.