Hilferding, A.
A szerbek és bolgárok története. Ford.: Kiss Simon.
1890 Nagy-Becskereken Pleitz F85. árverés / 158.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
71483
VIII+276p. (Történeti- nép- és földrajzi könyvtár. XXV. kötet.)
Kopottas, aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben.