Hodinka Antal
A munkácsi görög-katholikus püspökség története
1909 Bp. MTA64. árverés / 216.
Kikiáltási ár: 1 600 Ft Leütési ár: 1 600 FtAzonosító
62766
VIII+856p.
Aranyozott gerincű, modern vászonkötésben, az eredeti borító bekötve.