Hollósy Jusztinián
Népszerű csillagászat. A mívelt rendek szükségeihez alkalmazva.
1864 Pest Emich66. árverés / 199.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 4 800 FtAzonosító
63151
VIII+(3)+6-333+IV+(2)p.+10 kihajt. t. (Tudományok csarnoka III.)
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.