Homér Lajos, dr.
(Bp., Barka 313+(2)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Második kiadás. Számozott (456./1000), aláírt példány. Díszesen aranyozott, kiadói félvászon-kötésben.
122. árverés / 204.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 4 400 Ft
A bútor története Egyiptomtól napjainkig