Homér Lajos, dr.
A bútor története Egyiptomtól napjainkig
(Bp. Barka122. árverés / 204.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 400 FtAzonosító
81156
313+(2)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Második kiadás. Számozott (456./1000), aláírt példány.
Díszesen aranyozott, kiadói félvászon-kötésben.