Honvédalbum. Szerkeszté: Szokoly Viktor.
1868 Pest Emich112. árverés / 63.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 55 000 FtAzonosító
78370
(2)+79p.+10t. (Wágner Sándor, Litzenmayer Sándor, Benczúr Gyula, Jankó János, Munkácsy Mihály és Szinnyey Pál rajzai alapján készült, hártyapapírral védett fametszetek)
Kopott aranyozású, javított, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.