Hornyik János
Kecskemét város története, oklevéltárral. I-IV. kötet.
Kecskeméten (Szilády K. ny.)128. árverés / 176.
83132
XIV+(2)+279+(1)p.+1t.; VI+(2)+512p.; (4)+510+(2)p.; (8)+431+(1)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Poss.: Glitzke Sándor gyűjteményi bélyegzőjével.