A mű címe Horthy Miklós (Bp,, Singer és Wolfner 1t.+(5)+8-318+(2)p.+50t. Aranyozott, kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóban. 66. árverés / 206. Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 11 000 Ft Kedvencekhez ad