Horváth Jenő
1939 (Bp.), MTA IV+453p. (A magyar kérdés a XX. században. I.) Aranyozott gerincű, modern vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve.
64. árverés / 228.
Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Leütési ár: 5 500 Ft
Felelősség a világháborúért és a békeszerződésért