Horváth Konstantin, Dr.
Zirc története
1930 Veszprém Egyházmegyei ny65. árverés / 220.
Kikiáltási ár: 1 600 Ft Leütési ár: 3 800 FtAzonosító
62829
1t.+VII+311p.+17t. (2 kétoldalas) (Zirci könyvek. I.)
Aranyozott, korabeli vászonkötésben.