(Horváth Mihály)
Introductio ad historiam Ungariae critico-politicam
1770 Viennae Typis a Ghelenianis93. árverés / 127.
73433
(10)+188p.
Enyhén sérült, aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben.