Horváth Mihály
A kereszténység első százada Magyarországon. Második kiadás.
1884 Bp. Ráth M64. árverés / 234.
Kikiáltási ár: 800 Ft Leütési ár: 8 500 FtAzonosító
62787
VIII+476+(4)p.
Díszes, kiadói vászonkötésben.