Horváth Mihály
--- kisebb történelmi munkái. I-IV. kötet.
1868 Pest Ráth Mór124. árverés / 198.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 70 000 FtAzonosító
81979
X+(2)+474p.; (4)+523p.; (4)+482p.; (4)+491p.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szép példány.