Horváth Mihály A mű címe Kossuth Lajos újabb leveleire 1868 Pest, Ráth M (2)+131p. Aranyozott gerincű, korabeli, vaknyomásos vászonkötésben. 60. árverés / 136. Kedvencekhez ad