Horváth Mihály
A magyarok története
Pápán Ref. főisk. bet63. árverés / 154.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 14 000 FtAzonosító
61078
VII+(1)+175+(1)+VIII+391+(2)p.; (2)+X+488+VI+309+(1)p.
Viseltes, korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben.