Horváth Sándor
A liptói és turóczi registrum. A két eredeti szöveg alapján közli ---.
1902 Bp MTT.65. árverés / 221.
Kikiáltási ár: 1 500 Ft Leütési ár: 1 500 FtAzonosító
62999
Hozzákötve: Regesták a liptói és turóczi registrumhoz. Közli ---. Bp., 1904. Athenaeum. 70p. Hozzákötve: A liptói registrum Bp., 1909. Athenaeum. 17p. (Különlenyomatok a "Történelmi Tár" 1902., 1904., és a "Századok" 1909. évi folyamából.) Korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve.
104p. Dedikált példány.