Horváth Zsigmond Vaudeville-szinháza. A Városligeti Nepligetben.
114. árverés / 12.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
78701
Színes reklámnyomtatvány. Az elülső oldalon díszes keretben növénymotívumok, középen aranyozott körben ülő angyalkával. A hátoldalon nyomtatott szöveggel. A bécsi Bernhard Wachtl műhelyében készült. Mérete: 120 x 70 mm.