Hradszky József
A szepesi "Tíz-lándzsások széke" vagy a "Kisvármegye" története
1895 Lőcse Reiss J.T.65. árverés / 222.
Kikiáltási ár: 2 400 Ft Leütési ár: 7 500 FtAzonosító
62949
226p.
Sérült, aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.