Hunfalvy Pál
Az oláhok története. I-II. kötet.
1894 Bp. MTA156. árverés / 336.
Kikiáltási ár: 10 000 FtAzonosító
101128
Original cloth. Spine gilt.
XVI+482+LXVI+(2)p.; (4)+481+LXXII+(2)p. (Az MTA Könyvk. Váll. Új folyam. XVIII-XIX.)
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.