Hunfalvy Pál
Az oláhok története. I-II. kötet.
1894 Bp. MTA78. árverés / 126.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
69385
XVI+482+LXVI+(2)p.; (4)+481+LXXII+(2)p. (A MTA Könyvk. Váll. Új folyam. XVIII-XIX.)
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.