Hunfalvy Pál
Magyarország ethnographiája
1876 Bp. MTA156. árverés / 170.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
101127
Original cloth. Spine gilt.
XI+(2)+544p. (Az MTA könyvkiadó vállalata.)
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.