Hunyadi album. Szerk.: Szabó Endre -- Szathmáry György.
1878 Bp., Athenaeum 200+VIII+(3)p. Szövegközti képekkel. Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. A gerinc felső peremén kis sérüléssel.
78. árverés / 127.