Hunyadi album. Szerk.: Szabó Endre -- Szathmáry György.
1878 Bp. Athenaeum78. árverés / 127.
69666
200+VIII+(3)p. Szövegközti képekkel.
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. A gerinc felső peremén kis sérüléssel.