Huszárok könyve. Szerkeszté: Szelestey László.
1858 Pest Emich64. árverés / 238.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 3 400 FtAzonosító
62558
(4)+240+IVp.
Aranyozott gerincű, modern vászonkötésben, az eredeti borító bekötve. Felvágatlan példány.