Ignácz Rózsa
Levelek Erdélyből
(Bp. Dante114. árverés / 71.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
79072
147+(1)p.
Kiadói vászonkötésben, eredeti, rajzos védőborítóval, sérült papírtokban.