Illyés Gyula A mű címe Válogatott versek (Bp., Révai 155+(1)p. Dedikált példány. Kopott, aranyozott, kiadói bársonykötésben. 64. árverés / 246. Kikiáltási ár: 1 600 Ft Leütési ár: 1 600 Ft Kedvencekhez ad