Ipolyi Arnold
Magyar mythologia. Második kiadás. I-II. kötet.
1929 Bp. (Budapesti Hirlap ny.)124. árverés / 208.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
81690
IV+335+(2)p.; 368p. A kiadó, Zajti Ferenc által dedikált példány.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.