Irinyi József
Dicső napok. I-III. kötet [egybekötve].
1857 Pest Kilián Gy64. árverés / 248.
Kikiáltási ár: 1 500 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
62322
222+222+208p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 1967.