Ivánfi (Jancsik) Ede
A magyar birodalom vagy Magyarország s részeinek cimerei
1869 Pest Lauffer Vilmos91. árverés / 136.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 8 500 FtAzonosító
72947
A műhöz 1873-ban egy kiegészítő füzet is megjelent.
100p.+8 színes t. (1 kihajt.)
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.