Jacobsen, Jens Peter
1922 Wien -- Leipzig, Avalun-Verlag (24)p.+6t. (Alois Kolb rézkarcai) Szövegközti rézkarcokkal. Számozott (270./151-375), az illusztrátor által aláírt példány. Aranyozott gerincű, kiadói félpergamen-kötésben. Felül aranyozott lapélekkel.
89. árverés / 189.
Die Pest in Bergamo