Jakab Elek
Erdély katonai védereje átalakulása a XVIII-ik században
1884 Bp. MTA158. árverés / 92.
Kikiáltási ár: 2 000 FtAzonosító
102593
Modern half cloth. Original cover mounted.
102p. (Értekezések a történeti tudományok köréből. XI. kötet. X.)
Modern félvászon-kötésben. Az eredeti borító felragasztva.