(Jakab Elek)
Kolozsvár története világositó rajzai. I-II. kötet [egybekötve].
Budán-Bp. M. Kir. Államnyomda-Kellner és Mohrlüder ny108. árverés / 55.
Kikiáltási ár: 60 000 Ft Leütési ár: 160 000 FtAzonosító
77344
Jakab Elek ötkötetes munkájának teljes képanyaga.
(2)p.+XXXVIt. (részben színes kőnyomatok, 9 kihajt.); (2)p.+XIIt. (3 kihajt.)+26p.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A gerincen apró kopásnyomokkal, belül teljesen ép, tiszta példány.