Jakab Ödön
Árgírus. Tündérmese négy énekben.
1895 Bp Lampel.63. árverés / 162.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
67927
119+(1)p.+8t. Gazdagon illusztrált. Dedikált példány.
Díszes, aranyozott, kiadói vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel. Szüry: 1983.