Jámbor Pál A mű címe Balladák 1846 Pesten, Magyar Mihály 123p. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A levelek alsó része enyhén foltos. 102. árverés / 173. Kedvencekhez ad