Jancsó Benedek
Erdély és a nagyromán aspirációk
1918 Bp. Szabad Lyceum128. árverés / 92.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 13 000 FtAzonosító
83085
163p. (A Szabad Lyceum kiadványai. 1916/17. 5. szám.)
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.