Jancsó Benedek
A román irredentista mozgalmak története
1920 Bp. Bocskay-Szövetség128. árverés / 94.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
83087
VIII+502p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.