Jancsovics István
Kirándulás Istambolba az 1863-dik év april havában ---tól
1864 Pest Landerer és Heckenast76. árverés / 297.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 28 000 FtAzonosító
68537
(6)+121p.+16t. (hártyapapírral védett acélmetszetek)+1 kihajt. térk.
Enyhén sérült gerincű, díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Egy levele javított, a táblák enyhén foltosak.