Jancsovics István
Kirándulás Istambolba az 1863-dik év april havában ---tól
1864 Pest Landerer és Heckenast89. árverés / 127.
Kikiáltási ár: 18 000 Ft Leütési ár: 32 000 FtAzonosító
72541
(6)+121p.+16t. (hártyapapírral védett acélmetszetek)+1 kihajt. térk.
Javított gerincű, díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. A táblák enyhén foltosak.