Jancsovics István
Kirándulás Istambolba az 1863-dik év april havában ---tól
1864 Pest Landerer és Heckenast93. árverés / 252.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 32 000 FtAzonosító
73677
(6)+121p.+16t. (hártyapapírral védett acélmetszetek)+1 kihajt. térk.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.