Jankó János, dr.
Kalotaszeg magyar népe. Néprajzi tanulmány.
1892 Bp. Athenaeum130. árverés / 91.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
91580
Contemporary half colth, gilt spine.
VII+223p.+12t.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.