Jánosi Ferencz
Alkotmányok gyűjteménye. I-II. kötet.
1867 Pest Pfeifer66. árverés / 229.
Kikiáltási ár: 1 500 Ft Leütési ár: 5 500 FtAzonosító
63271
(8)+209+(11)+254p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.