Jánosy István
Vitéz Horthy István a repülő
(Bp. Magyar Repülő Sajtóvállalat és Stádium64. árverés / 251.
Kikiáltási ár: 800 Ft Leütési ár: 800 FtAzonosító
62650
151p.+32t. (kétold.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.