Jánosy István
(Bp., Magyar Repülő Sajtóvállalat és Stádium 151p.+32t. (kétold.) Aranyozott, kiadói vászonkötésben.
64. árverés / 251.
Kikiáltási ár: 800 Ft
Leütési ár: 800 Ft
Vitéz Horthy István a repülő