Jánosy István
Vitéz Horthy István a repülő
(Bp. Magyar Repülő Sajtóvállalat és Stádium78. árverés / 129.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
69595
151p.+32t. (kétold.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóval.