Jász- Nagykun - Szolnok vármegy múltja és jelene. Szerkesztette Scheftsik György.
1935 (Pécs Dunántúl Rt. -- Taizs J.)65. árverés / 240.
Kikiáltási ár: 2 400 Ft Leütési ár: 8 500 FtAzonosító
60285
(8)+472+285+(2)p.+21t. (1 színes) +4 színes, kihajt. térk.
Javított, aranyozott, kiadói vászonkötésben.