Jászay-Horváth Elemér
Árva János. Mese.
1918 Gyoma Kner Izidor102. árverés / 7.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
76094
27+(1)p. Lapszámozáson belül Örkényi István 7 egészoldalas, színes rajzával.
Örkényi István által tervezett, enyhén kopottas, színes, kiadói félvászon-kötésben. Lévay -- Haiman: 1.281.