Jászay Pál
A magyar nemzet napjai a mohácsi vész után. Első kötet [unicus].
Pest Hartleben155. árverés / 47.
Kikiáltási ár: 20 000 FtAzonosító
99945
Contemporary half cloth. Spine richly gilt.
1t.+(6)+536+(2)p.+5t. (kőnyomatok) A mű eredetileg hat füzetben jelent meg.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.