Jászi Oszkár
1918 Bp., Uj Magyarország Rt 117+(3)p. Aranyozott gerincű, modern félvászon-kötésben.
64. árverés / 252.
Kikiáltási ár: 800 Ft
Leütési ár: 1 700 Ft
Magyarország jövője és a Dunai Egyesült Államok. Harmadik kiadás.