Jerney János
Magyar nyelvkincsek Árpádék korszakából. Egybegyüjté ---. I-II. közlemény.
1854 Pest Szerző156. árverés / 340.
Kikiáltási ár: 20 000 FtAzonosító
101098
First volume in damaged, contemporary paper, second in contemporary half cloth.
X+(2)+177+(3)p.; (8)+92+(3)p.+2 kihajt. mell. (hasonmások)
Az első darab sérült, korabeli papírborítóban, a második korabeli félvászon-kötésben.