Jireček, Konst(antin) József
A bolgárok története. Irta ---. Forditotta Mayer Rezső.
Nagy-Becskereken Pleitz Fer. Pál66. árverés / 231.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
67197
XXIII+551p. (Történeti- nép- és földrajzi könyvtár. XVIII. kötet.)
Kopottas, aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben.